Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA PREKRASEN PENTHOUSE NA VODNO

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 26 јун. 10:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24763

Екслузивен стан за изнајмување на падините на водно, во комплекс Соравиа, зграда Рома, веднаш на почетокот од шумите на водно.
Станот е со вкупна површина од 170 м2 организиран како пентхаус со тераса од 60 м2 и 110 м2 станбена површина.
станот располага со:
- простран дневен престој со трпезарија,
- засебна кујна,
- две спални
- една работна соба која може да се адаптира во спална соба,
- големо купатило со туш кабина и џакузи
- гостински тоалет.
- 4 паркинг места во подземна гаража
Станот е на 5 кат од станбена зграда со комплетен поглед на Градот Скопје.

Станот има инсталиран ценрален систем за греење, ладење и топла вода.

Тел..071/236-797
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток