Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se izdava prekrasen sprat od kuka vo Kozle

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 10:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

LUX STANOVI VO SKOPJE SO ODLICNI CENI 0 MKD
TOP STAN VO KOZLE 40M2 0 MKD
Odlicen stan vo Crnice so 3 spalni sobi 0 MKD
TOP cena za 4 soben stan sproti Grand Prestige 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Шифра 24906
Се изнајмува прекрасен спрат од куќа во Козле на тивка локација. Станот има 163м2 и се состои од голем дневен салон со излез на убава тераса, кујна, 3 спални соби, 2 купатила, утилити и балкон. Станот е комплетно луксузно наместен и се наоѓа во мирно и тивко опкружување. Цена 800 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24906
Excellent first floor house apartment for rent in Kozle on quiet location. The apartment has 163m2 and it consists of a large living room with nice terrace, kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms, utility room and balcony. The apartment is completely furnished with modern furniture and appliances and located within peaceful surroundings. Price 800 euros/month
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen stan vo Centar so 2 spalni 65m2 0 MKD
Odlicen stan vo Centar so 1 spalna 0 MKD
Stan od 41 m2 so edna spalna soba vo K.Voda 0 MKD
STAN OD 116M2  VO FLATIRON 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации