Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se izdava prekrasen stan vo Centar Gradski Zid

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 септ. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Luksuzen stan Kozle vo blizina na (Nova) od 84m2 0 MKD
Odlicna kuka vo Pripor na glavna ulica 0 MKD
MODERNO OPREMEN STAN OHRID SO POGLED NA EZERO 0 MKD
STAN VO AERODROM SO 2 SPALNI 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24896
Се изнајмува комплетно реновиран и убаво наместен стан во градски зид во центар, кај полицијата беко. Станот е на втор спрат, има 60м2 и се состои од дневна соба со кујна, 1 спална соба и 1 купатило. Цена 350 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24896
Completely renovated and nicely furnished apartment for rent in centar. The apartment is on the second floor, it has a 60m2 of living space and it has aliving room with kitchen, 1 bedroom and 1 bathroom. Price 350 euros/month.
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Moderno opremen stan za izdavanje vo Centar 0 MKD
Se izdava soliden stan vo Karpos 3 0 MKD
Odlicen dvosoben prazen stan 0 MKD
Top stan vo Aerodrom so 1 spalna 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации