Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA VO KOZLE 115M2

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: UNIVERZUM 09 септ. 20:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava sprat od kukja pozadi Kam Market vo Kozle, od 115m2, sprat+potkrovje, 3 soben na 2 kat, so 2 spalni, parno
Cena 400 eur
Sifra 6107
Kon.Tel. 070/546-378, 078/221-492, 02/31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID ANEX 140M2 0 EUR
STAN GRADSKI ZID 116m2 906 EUR
CENTAR DAME GRUEV 70M2 1 250 EUR
CENTAR G ZID Z PAZAR 80M2 1 100 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации