Оглас од претпријатие Објавени: јан. 26 2022 08:35

Se izdava stan na Vodno

Објавени: јан. 26 08:35
Прегледи: 421
Se izdava stan na Vodno, 30 m2, sproti drzavna bolnica, na potkrovje. Spalna, kujna i dnevna. Pogoden za studenti, vraboteni, samci. Informacii na telefon 070 322 203.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации