Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava stan od 42m2 za kancelarii vo Cento

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 05 фев. 16:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Атлас Недвижности
Dvosoben namesten nov stan K Voda Rasadnik 54m2 200 ЕУР
EKSKLUZIVNO se izdavaat APARTMANI namesteni -
Se izdava stan od 36m2 namesten Kozle 170 ЕУР
Nov stan od 48m2 dvosoben vo Rasadnik 39 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava prazen stan (edna prostorija) od 42m2 vo Cento vo nova zgrada na glavnata ulica sproti Mak Oil. Stanot ima kujna so mebel, na 2 kat so lift. Cena: 150 evra. Telefon: 078/222-133
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk

www.atlasnedviznosti.mk

Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Deloven prostor za sekakva namena 135m2 CENTAR -
Stan do Univerzana trosoben 60m2+70m2 dvor 330 ЕУР
Nov Deloven prostor od 200m2 do Brikolaz Aerodrom 6 ЕУР
Stan 57m2 na 3 kat nov trosoben 52 500 ЕУР
Кон почеток