Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 65m2 vo Kisela Voda

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Kristina 27 мај 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава стан од 65м2 во Кисела Вода, реновиран, комплетно наместен со 3 соби. Веднаш вселив. Цената не е фиксна.
Kristina
077993903
Leaflet
Кон почеток