Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN UL MAKEDONIJA 60M2

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: UNIVERZUM 06 јун. 12:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STAN 132M2 GRADSKI ZID D GRUEV ANEX 1 150 EUR
GRADSKI ZID STAN OD 82M2 R DOM 950 EUR
M.T. GOLOGANOV 56M2 55 000 EVRA 985 EUR
G.ZID DO HOTEL BRISTOL 76m2 1 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Seizdava stan od 60m2 2,5 soben renoviran oremen so mebel na 4 od 5 kat so parno i lift cena 300 evra sifra 2291 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN OD 71M2 VO GRADSKI ZID 1 000 EUR
STROG CENTAR PLOSTAD 88M2 SE IZDAVA 400 EUR
CENTAR G ZID  SOBOREN HRAM 90M2  SE IZDAVA 0 EUR
STAN VO CENTAR G ZID OD 73m2 530 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации