Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO CENTAR 40M2 SO 1 SPALNA

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: House Imperial - Агенција за недвижности 03 септ. 16:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: KAPISTEC
Површина: 55 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Се издава наместен стан во Центар во близина на Универзална Сала 40м2 без тераса на високо приземје/5 кат со лифт и парно,има 1 спална соба.Новоградба
Шифра 20901
Цена 220 евра/месечно
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Нема посетени огласи
Кон почеток