Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Bojana 09 фев. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Stanot e celosno opremen. Ima internet, kablovska, klima, centralno parno. Se naogja vo Cntar, vednas do katolicka crkva.

NE SORABOTUVAM SO AGENCII i stanot ne e za studenti!!!!!!!!!!!!
Leaflet
Кон почеток