Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Abc Dom 21 ноем. 13:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
2474 Se izdava stan vo Centar vo blizina na Grcka ambasada 60m2 , dvosoben , 1 kat , so parno , kompletno namesten , vseliv.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1071 Огласи во продавницата
Se izdava stan na Vodno -
Se izdava stan vo Centar -
Stan vo Karpos itno -
Izdavanje stan od 80m2  Taftalidze -
Кон почеток