Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Abc Dom 19 јун. 13:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1174 Огласи во продавницата

Se izdava stan od 55m2 vo Kapistec 0 ЕУР
Se izdava moderen stan za kancelari 0 МКД
Stan vo Karpos itno 45 000 ЕУР
84m2 prodazba Gradski park 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra-12761-Se izdava stan vo Centar vo blizina na Sobranie, 59m2, trosoben.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1174 Огласи во продавницата
62m2 prodazba Aerodrom 0 ЕУР
Stan 65m2 izdavanje Leptokarija 0 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom Itno 0 МКД
Izdavanje stan od 60m2 Centar 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации