Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava stan vo Centar

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Abc Dom 06 септ. 14:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1189 Огласи во продавницата

Se izdava stan vo Karpos 2 0 EUR
78m2 izdavanje Debar Maalo 0 EUR
Se izdava stan vo Centar kaj MVR 0 MKD
Se izdava stan kaj Mlecen 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra-14176-Se izdava stan vo Centar kaj Katolicka, 65m2, trosoben, na 2kat, so lift, so parno, namesten.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
  Online
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1189 Огласи во продавницата
68m2 Prodazba Debar Maalo 0 EUR
Se izdava stan vo Karpos 3 0 EUR
Se izdava stan vo Centar 0 EUR
Stan od 50m2 vo Karpos 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации