Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Debar Maalo

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Abc Dom 07 дек. 13:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
2345 se izdava stan vo Debar Maalo vo blizina na Vardar Mebel 150m2 , 4 spalni , centralno parno , kompletno namesten.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1071 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo Karpos 3 -
Se izdava stan od 65m2 vo Debar Maalo -
Se izdava stan od 118m2 kaj Pedagoska -
Se izdava stan od 110m2 vo Centar -
Кон почеток