Оглас од претпријатие Објавени: јан. 30 2022 06:03

Se izdava stan vo Karpos 2 Mida 80m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 30 06:03
Прегледи: 655
Se izdava komplet moderno namesten stan vo kompleks Mi-Da
Stanot e 80m2 na 6kat so lif nova zgrada
Stanot se sostoi od vlezen hol, dnevna so kujna i terasa,poseben del so dve spalni i hodnik,kupatilo,ostava za peralna i peglara,plus gostinaki toalet.
Gradsko parno,cist pogled..Ima prostor za cuvanje na velosipedi bezbedno.
Cena 400evra
KON TEL.078/681/018 Melita
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации