Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Karpos 3

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Abc Dom 15 фев. 13:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1174 Огласи во продавницата

Stan vo Karpos 4 itno 0 МКД
Se izdava stan od 105m2 vo Centar 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 0 МКД
Se izdava nov stan Vlae 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra-13510-Se izdava stan vo Karpos 3, 109m2, cetvorosoben, so parno, kompletno namesten so parking.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1174 Огласи во продавницата
Stan od 70m2 vo Hipodrom 0 ЕУР
Stan vo Debar Maalo 0 ЕУР
Izdavanje stan od 54m2 vo Centar 0 ЕУР
Se izdava stan od 46m2 vo Debar Maalo itno 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации