Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava stan vo Micurin

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Abc Dom 08 јан. 11:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1174 Огласи во продавницата

Se izdava stan od 63m2 vo Aerodrom 0 EUR
Se izdava stan na Vodno Apartment at Vodno 0 MKD
Se izdava stan od 120m2 vo Centar 0 MKD
Se izdava luksuzen stan na Leninova 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra-14586-Se izdava stan vo Micurin, 69m2, trosoben, na prizemje, namesten.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
  Online
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1174 Огласи во продавницата
Stan vo Karpos 3 0 EUR
Se izdava stan vo Centar 0 EUR
Se izdava stan vo Centar 0 EUR
Izdavanje stan od 140m2 Leptokarija 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации