Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo strog Centar/Apartment in center

220 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Polad 12 апр. 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava stan vo strog centar. Pogoden e za kancelarija ili za ziveenje. Gradsko Parno so lift.

Apartement for rent in the Center of the City.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации