Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Strog Centar do Best Western

0 МКД

Се изнајмува од: Julijana 28 ноем. 14:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава стан во строг центар, со површина од 55м2.

Станот е на прв спрат и е идеален за деловен простор, како и за физички лица.

Се состои од:

- Широко претсобје;
- 3 големи соби погодни за канцеларии;
- Чајна кујна;
- Купатило;
- 2 тераси;
- 10м2 подрум;

Лоциран е до главниот влез на хотел Best Western.

Спроти Куќата на Мајка Тереза.

За повеќе информации слободно обратете се на следниот телефонски броj:

071 262 873 Julijana
Julijana
071 262 873
Leaflet
Кон почеток