Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

360 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 20 јун. 09:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC ZA GRADBA VO VLAE 75 000 EUR
4 SOBEN STAN VO KARPOS 4 89 000 EUR
SE IZDAVA OPREMENA SENDVICARA VO CENTAR 300 EUR
3 SOBEN STAN PEDAGOSKA 85 600 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО КАРПОШ 3 ВО БЛИЗИНА НА ТИНЕКС МАРКЕТ ВО НОВА ЗГРАДА СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН 3-СОБЕН СТАН, 66М2 +4М2 ТЕРАСА НА 2/8КАТ,СО ЛИФТ,ПАРНО, СЛОБОДЕН ОД 01.07.2019 ГОД, Ш.7362
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC SO EDINECNA KUKA VO VLAE 168 000 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 400 EUR
3 SOBEN STAN VO CENTAR 80 000 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 200 EUR
Кон почеток