Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava trosoben stan na Vodno

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Прима Каза 19 јун. 12:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима Каза

Прима Каза

1501 Огласи во продавницата

Garsonjera kaj Drzavna bolnica 35 000 ЕУР
Se izdava trosoben preubav stan Ostrovo kaj Red cafe 350 ЕУР
Se izdava nov 2-soben stan kompleks Makedonija 250 ЕУР
Se izdava trosoben namesten stan Centar 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra 16765 Vodno (kaj skoloto koco racin) se izdava stan 87m2 plus terasa od 9m2. Stanot e so dve spalni. Na 4-ti kat so lift. Ima parno. Komplet namesten. Sloboden vednas. Cena 450 evra.
Прима Каза
  Online
076420777 , 023231616
Прима Каза

Прима Каза

1501 Огласи во продавницата
Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo 200 ЕУР
Se izdava 2-soben stan vo Kapistec, 220E 220 ЕУР
IZDAVAME KANCELARII VO STROG CENTAR 400 ЕУР
SE IZDAVA STAN 63m2 NA VODNO 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации