Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom

270 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Прима Каза 19 јун. 13:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима Каза

Прима Каза

1496 Огласи во продавницата

Renoviran stan vo Aerodrom 73 700 ЕУР
Se izdava prazen 2-soben, nov stan vo K-1 200 ЕУР
Se izdava namesten stan od 72 m2 vo Centar 0 МКД
Dvosoben stan od 58m2 kaj N.Zeleznicka 58 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra 17258 Aerodrom - kaj zlatna viljuska - se izdava 70m2 stan so dve spalni sobi na 3-ti kat so lift. Ima parno i e komplet namesten. Cena 270 evra.
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза

Прима Каза

1496 Огласи во продавницата
3-soben stan od 53m2 vo D.Maalo povolno 53 000 ЕУР
Se izdava namesten stan kaj Pestaloci 200 ЕУР
KUKA OD 120m2 SO PLAC VO TAFTALIDZE 2 130 000 ЕУР
Dvosoben stan vo Novo Lisice 54 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации