Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 13 окт. 13:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR 910 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO CRNICE 300 EUR
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ДРАМСКИ СЕ ИЗДАВА 55М2 ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН НА 3 КАТ, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.7450
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
NOV DVOSOBEN STAN NA VODNO 0 MKD
3 SOBEN STAN VO KISELA VODA 66 500 EUR
STAN VO MADZIR MAALO 95 000 EUR
STAN VO KOZLE 62 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации