Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ubav ren 2 soben stan Centar Pestaloci

260 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Agencija Auris Nedviznosti Skopje 25 авг. 08:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava ubav renoviran 2soben stan vo Centar kaj Pestaloci so nov mebel 1vi kat,250e za podolg period
Agencija Auris Nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации