Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se izdava ubav stan vo Debar Maalo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 13 септ. 10:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

GRADSKI ZID NAMESTEN STAN SO  2 SPALNI 0 MKD
Odlicen stan vo blizina na Nova gimnazija 0 MKD
Odlicno stance vo Aerodorm so 1 spalna 0 MKD
Luksuzen stan so 1 spalna 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24898
Се издава ганц нов, никогаш невселен стан, со нов мебел во Дебар Маало. Станот се наоѓа на тивка локација на 3 кат во мини зграда од 5 ката. Има 47м2 и се состои од дневна соба со кујна, една спална соба и купатило. Има сопствено парно греење и клима уред.
Цена: 300 евра/месечно
Контакт: 071/271-271

Code 24898
Brand new, never moved in apartment for rent, with new furniture in Debar Maalo. The apartment is on the 3rd floor, out of 5 floors in new building. The apartment is 47m2 and it has a living room with kitchen, 1 bedroom and 1 bathroom. It has private heating on electricity and a/c unit.
Price: 300 euros/month.
Contact: 071/271-271

ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
TOP NOV STAN OD 80m2 VO CENTAR  0 MKD
Prekrasen stan vo Centar so 2 spalni 0 MKD
Iznajmuvame deloven prostor vo Debar Maalo 0 MKD
Se izdava stan vo Centar so 2 spalni 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации