Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava ubav trosoben stan vo Karpos 4

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Прима Каза 01 јул. 13:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Kuka od 591m2 vo Przino 473 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor 85m2 vo D.Maa 600 ЕУР
Se izdava solidno namesten stan vo Karpos 4 250 ЕУР
Se izdava trosoben namesten stan vo Debar Maalo 350 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
18551 Karpos 4 - nizot kaj belite kuli

66m2, 3-soben, 3/5 kata, so parno
nema lift, se izdava komplet namesten
Stanot e renoviran. Terasata e zagradena

Cena 230E
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Deloven prostor vo Centar 300 000 ЕУР
Se izdava stan od 60m2 na Vodno 250 ЕУР
Se izdava deloven prostor od 408m2 vo Centar 2 400 ЕУР
Vodno 4 soben 114m2 novogradba vseliv 114 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации