Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: НЕДВИЖНОСТИ 07 авг. 12:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ 50М2,НА 4 КАТ БЕЗ ЛИФТ.ИСКЛУЧЕНО ГРАДСКО ПАРНО.СО КЛИМА,LCD TV,КУЈНА ОПРЕМЕНА СО ЕЛЕКТРИКА КОМПЛЕТ.НОВА ВЕШ-МАШИНА.
ЦЕНА 250 ЕВРА-МИН ДОГОВОР ЗА 1 ГОДИНА.
ЕВ.БРОЈ 4922
КОНТКАТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
3 soben stan vo Crnice 83 000 ЕУР
Garonjera od 28m2 vo Aerodrom 0 ЕУР
3,5 soben stan vo Star Aerodrom 0 МКД
Cetvorosoben stan vo Debar Maalo za EKSTRA CENA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации