Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA UBAVO OPREMEN DVE SPALNI CENTAR POVOLNO

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 06 окт. 15:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА УБАВО КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ ПЕСТАЛОЦИ ,60М2 СО ДВЕ СПАЛНИ,ГРАДСКО ПАРНО ,КЛИМА,LCD TV ЛИФТ,ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР,ЕДНА ТЕРАСА ЕДНА ЛОЃИЈА.

ЦЕНА 300 евра
ев.број 1796
КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Plac za gradba od 321m2 vo Zdanec -
Novogradba stanovi vo Crnice 1 050 ЕУР
Plac od 436m2 na Vodno -
SE IZDAVA POVOLNO DVOSOBEN OREMEN STAN KARPOSH 4 200 ЕУР
Кон почеток