Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA 3 SOBEN PRAZEN STAN KAJ BASTION KAFE

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КОНФОР ЛУКС 09 мај 16:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

243 Огласи во продавницата

STAN OD 96m2 VO NOVO LISICE 75 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
Se izdava stan vo strog Centar do plostad 250 ЕУР
SE PRODAVA CETVOROSOBEN STAN VO KAPISTEC  -
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
шифра. 7935. СЕ ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН КАЈ БАСТИОН КАФИЧ ВО ЦЕНТАР СО ПОВРШИНА ОД 70м2, КАТ 1, КУПАТИЛО, ТОАЛЕТ, ТЕРАСА, ГАРАЖНО МЕСТО СО ДОПЛАТА ОД 50 ЕВРА МЕСЕЧНО.
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Show on the map
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738,
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

243 Огласи во продавницата
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 64m na 2 KAT 64 800 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN 3 SOBEN STAN NA KEJ VO CENTAR 350 ЕУР
Kuka so plac vo Gorno Sonje na glavna ulica 50 000 ЕУР
Ponuda na trosobni stanovi 79m2 vo Novo Lisice 885 ЕУР
Кон почеток