Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA 3SOBEN PRAZEN STAN KAJ KATOL CRKVA

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КОНФОР ЛУКС 09 мај 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

243 Огласи во продавницата

Se izdava nov stan so nov mebel vo Aerodrom 200 ЕУР
Se izdava dukan vo Centar na glavna ulica 1 000 ЕУР
Konfor Luks  izdava stan vo Debar malo 300 ЕУР
Nov stan 63m so dve spalni vo Aerodrom 1 020 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
шифра. 7934 СЕ ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА ЦРКВА СО ПОВРШИНА ОД 72м2, КАТ 2, ТЕРАСА, КУПАТИЛО, ТОАЛЕТ, ГАРАЖНО МЕСТО.
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Show on the map
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738,
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

243 Огласи во продавницата
POBARUVAME LUKSUZNI STANOVI ZA IZNAJMUVANJE -
ITNO  SE BARAAT PLACEVI ZA INVESTITOR -
ITNO SE KUPUVA STAN VO KAPISTEC -
Stan za studenti vo Centar karsi Kuzman s dom 250 ЕУР
Кон почеток