Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva 97m2 trosoben prazen stan Kapishtec

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 15 ноем. 16:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Dvosoben namesten nov stan K Voda Rasadnik 54m2 200 ЕУР
Nov trosoben stan 69m2 Kozle 1 kat 1 000 ЕУР
Nov stan 63m2 2 spalni Taftalidze1 kaj Ruzveltova 1 150 ЕУР
Stan Centar 91m2 Gradski zid do J Broz gimnazija 95 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Prazen stan od 97m2 so dve spalni sobi,dnevna so trpezarija i balkon,golemo kupatilo i gostinsko wc,lodjija-prostran i svetol na jugozapadna strana, na 7 kat vo kula od 13 kata so lift i gradsko parno vo Kapistec na Ruzveltova .Cenata na iznajmuvanjeto e 300 eur mesecno.

shifra:6261

tel:078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Nov stan od 61m2 na 5/9 dvosoben Taftalidze 1 ITNO 61 000 ЕУР
Nov trosoben stan od 95m2 Topansko pole 75 000 ЕУР
Kuka vo Vlae od 90m2+dvor 110m2 85 000 ЕУР
Trosoben stan od 70m2 na 3/9 Kisela Voda 62 000 ЕУР
Кон почеток