Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA CENTAR GRADSKI ZID PALETA 75M2 1 KAT

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 17 мар. 18:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата

KUKA NA 3 KATA BUTEL 1 32m2 ITNO 135 000 ЕУР
EDINECNA BARAKA KOZLE NA PLAC OD 320m2 155 000 ЕУР
EVTIN NOV STAN NA 1 KAT 40 M2 DO UNIVERZALNA 41 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN TAFTALIDZE 47m2 1 KAT NOV 54 050 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN BO BLOK PALETA CENTAR-GRADSKI ZID.
STANOT E VO POVRSINA OD 75 M2,1 KAT,ISTOCNA ORIENTACIJA SO POGLED KON ULICA,ODLICEN ZA KORISTENJE KAKO DELOVEN PROSTOR.
POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ,DVE IZDVOENI SOBI KOI NE GRANICAT.
KUJNA SO POMOSNA PROSTORIJA.
SMENETA NADVORESNA STOLARIJA.
RENOVIRANO KUPATILO.
SLOBODEN OD 01.09.2016 GOD.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата
PLACEVI NAD SORAVIJA VODNO 820m2 I 2300m2 -
KARPOS 4 47M2 RUSKA ZGRADA PRIZEMJE 36 000 ЕУР
AERODROM TOBAKO 2 56M2 NOV VSELIV 58 800 ЕУР
NOVI STANOVI HROM NA ODLICNA LOKACIJA 46-58m2 880 ЕУР
Кон почеток