Оглас од претпријатие Објавени: мар. 02 2017 09:55

Se iznajmuva komplet opremn stan vo Novo Lisice

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 02 09:55
Прегледи: 57
Agencija PROAKTA GRUP posreduva pri iznajmuvanje na dvosoben stan vo naselba Novo Lisice - reonski centar. Stanot e so
- 1 spalna soba, kujna, dnevna
- na 3 kat / 7 kata
- 1 toalet
- komplet opremen so socuvan mebel
- centralno gradsko parno
- lift

Cena 200 eur mesecno plus reziski trosoci.

PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации