Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva luksuzen nov stan Crnice Vodno

270 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Љупчо 02 мар. 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Ексклузивен комплетно наместен нов стан погоден за изнајмување на дипломатски службеници, вработени во странски мисии и деловни луѓе.
Станот се наоѓа во еден од најелитните и најрепрезентативните делови на Скопје – Црниче (Водно) во нова зграда од 2007 година.
Станот е 51м2 на 1 кат и е луксузно опремен:

 Една спална соба,
 Целосно опремена кујна (фурна, стаклокерамичка плоча, аспиратор, машина за садови, микробранова печка,комплетен прибор за готвење)
 Сопствено парно греење,
 Безжичен интернет,
 Клима,
 LCD телевизор, кабелска,
 Безбедносен систем
 Комотна тераса,
 Мирно окружување

Цената за изнајмување изнесува 270 евра месечно. Минимален период за наем е 6 месеци.
За плаќање за 6 месеци однапред следи попуст.

Станот е слободен за вселување од 01.03.2019г.

Информации на 070 386 500 или на [email protected]
Љупчо
070386500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации