Оглас од претпријатие Објавени: мар. 15 2022 04:28

Se iznajmuva moderen stan kaj Mi-da od 70m2!

Објавени: мар. 15 04:28
Прегледи: 465
SE IZNAJMUVA UBAVO MODERNO NAMEST,EN STAN KAJ MIDA
70M2NA 6KAT SO LIFT
RASPORED NA STANOT
DNEVNA SO KUJNA I TERASA,HODNIK,SPALNA,DETSKA,KUPATILO
STANOT E KOMPLETNO NAMESTEN
SOPSTVENA GARADZA
CENA 400EVRA ZA PODOLG PERIOD
KON.TE.MELTA078*68*10*18 Agencija Bukefal As
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации