Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZNAJMUVA NOV STAN VO CITY TOWER

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

EKSKLUZIVNO STANOVI vo Kompleks Sv Jovan Zlokukani 0 ЕУР
TOP TROSOBEN STAN VO CENTAR 0 МКД
Top stan vo Centar so 1 spalna 0 МКД
Luksuzen deloven objekt  vo Skopje 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Скопје Сити Тауер на шести кат, со поглед на северозапад.
Станот е 80м2 вкупно со терасата. Има две спални, две купатила со бања, градско парно и едно паркинг место напред пред зградата каде има рампа само за станари.
Цена:450 еур
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
TAFTALIDZE STAN OD 150M2 IZNAJMUVANJE 0 МКД
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 МКД
Top stan vo srceto na D Maalo 110 m2 0 МКД
Stan vo Centar 100 m2 0 МКД
Кон почеток