Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA NOVO NAMESTEN STAN VO KARPOSH 1

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 21 авг. 14:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2991 Огласи во продавницата

Luks stan za izdavanje vo Debar Maalo 370 EUR
Garsonjera kaj Simpo 230 EUR
Se izdavaat opremeni kancelarii Debar Maalo 400 EUR
Nov dvosoben stan vo Taftalidze 2 65 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
нов,намeстен стан, има лифт, со една засебна спална, на прекрасна локација, со сите потребни апарати за домаќинство, голема гаража во близина на Градежен факултет
Контакт:Стефан 078/339-365
евидентен број:18155
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2991 Огласи во продавницата
Stan kaj Katolicka crkva 90 000 EUR
Evtino dvosoben stan vo Novo Lisice 40 000 EUR
Deloven prostor od 140m2 vo Centar 2 100 EUR
Renoviran stan 67м2  Kozle stud. Goce Delcev 70 400 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации