Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se iznajmuva odlicen stan vo Kozle

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 13 септ. 10:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

PREUBAV STAN VO KOZLE 350 EUR
Stan na Vodno Soravia 161m2 0 MKD
TROSOBEN STAN DEBAR MAALO 0 MKD
Se izdava nova garsonjera kaj Univerzalna sala 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24966
Се изнајмува убав стан на приземје, во индивидуална куќа, во Козле, во близина на црквата Свети Јован. Станот има 70м2, дневна соба со кујна, убава тераса, две спални соби и едно купатило. Цена 350 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24966
Very nice house apartment for rent, on the ground floor, in Kozle, near St. Jovan church. The apartment has 70m2 and it has a living room, kitchen, nice terrace, two bedrooms and one bathroom. Price 350 euros/month.
Contact 071/271-271

ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen stan vo Centar so 1 spalna 0 MKD
ODLICEN STAN OD 56m2 VO KISELA VODA 0 MKD
Stan 63m2  kaj Skopjanka 0 MKD
Se izdava prazen stan vo Centar za deloven prostor 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации