Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA STAN BLIZU CITY MALL

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 06 јун. 14:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: TAFTALIDZE
Површина: 50 m2
Локација: Скопје, Скопjе
SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE BLIZU CITY MALL.
STANOT E VO RUSKA ZGRADA 50 M2, 1 KAT, KOMPLET RENOVIRAN I OPREMEN.
POZICIONIRAN NA 1 KAT.
ZGRADA POSTAVENA VO PARK,MIRNA I TIVKA OKOLINA.
Нема посетени огласи
Кон почеток