Оглас од претпријатие Објавени: авг. 22 2016 02:27

Se iznajmuva stan nad picerija Ballila Kapistec

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 22 02:27
Прегледи: 84
Agencija PROAKTA GRUP posreduva pri iznajmuvanje na renoviran PRAZEN stan vo naselba Kapistec. Stanot se naogja na prv kat so lift. Raspolga so 1 spalna soba, dnevna I posebna kujna. Pogoden e za ziveenje a moze I za kancelarija. Cena 180 eur plus reziski trosoci.
PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации