Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan od 90m2 vo Skopje

Се изнајмува од: Goran 18 јул. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 4
Адреса: Naroden Front
Површина: 90 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Se iznajmuva prekrasen stan od 90 m2,na prizemje.Stanot e idealen za ordinacija,salon,skolo......Se naoga na ul.Naroden Front Kapistec pozadi Zebra. Info na tel 072214205 i 070231344
Нема посетени огласи
Кон почеток