Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA TROSOBEN KAPISTEC ZGRADA NA BETON

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 27 јун. 17:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1299 Огласи во продавницата

NOVI VSELIVI STANOVI POD PADINITE NA VODNO 920 ЕУР
DVOSOBEN OPREMEN STAN 42m2 CRNICE NAD MVR 37 500 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 148 000 ЕУР
EDINECNA KUKA VO BARDOVCI RIDOT 220 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA TROSOBEN KOMPLET OPREMEN STAN VO KAPISTEC VO POVRSINA OD 65 M2.
POSEDUVA 3 PROSTORII
DNEVNA SO TRPEZARISKI DEL,ODVOENA KUJNA, 2 SPALNI SOBI VO EDNATA EDEN EDINECEN KREVET,VO VTORATA 2 EDINECNI.
WC + BANJA, I BALKON.
FIZICKO OBEZBEDUVANJE 12 CASA,OBEZBEDEN PARKIN PROSTOR.
ZGRADA SO LIFT I CENTRALNO PARNO GREENJE.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1299 Огласи во продавницата
EDINECNA BARAKA KOZLE JUZNA STRANA -
TROSOBEN STAN VO CENTAR GRADSKI ZID KULI 1 KAT 82 000 ЕУР
PLAC VO LISICE BLIZU RESTORAN RAGUZA 600M2 60 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 33M2 32 000 ЕУР
Кон почеток