Оглас од претпријатие Објавени: апр. 04 2017 01:23

Se iznajmuva trosoben stan Kisela Voda Sampionce

ЕУР

/ месечно
Објавени: апр. 04 01:23
Прегледи: 61
ш.1768, Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Шампионче. Станот е 65 м2 со 1 спална соба, 2 тераси и дневна со кујна и остава. Греењето е решено со термо печка. Се наоѓа на втор кат со лифт. Цена 200 еур плус режиски трошоци.
ПРОАКТА ГРУП
070/668-667
info@proakta.com.mk

Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации