Оглас од претпријатие Објавени: мар. 28 2022 07:09

Se iznajmuva ubav stan vo Debar Maalo

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 28 07:09
Прегледи: 4
ID. 40606

Se iznajmuva ubavo ureden stan vo Debar Maalo kaj Kino Karpos so povrsina od 50m2 na 1vi kat so edna spalna soba, dnevna so trpezarija, kujna, kupatilo, balkon.

Cena: 350
Опис на линк

Dom Lux

Real Estate Agency - *Dom  Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Real Estate Agency - *Dom  Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации