Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMENT in CENTER close to Ramstore

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 17 мар. 11:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Code: 21915 Apartment in Skopje,Center, new building, 56m2 (opposite of Ramstore)
on 6 th floor (7 floors in total) with elevator.
The apartment has living & dining area, 1 bedroom, kitchen, 1 bathroom.
It has air-conditioner, internet, TV - LCD, central heating.
The apartment is fully equipped with new furniture.
***Apartment is available from 10th March 2015***

Price: 350eur + monthly bills

Contact tel: + 38971236-797

Shifra: 21915 Stan vo Centar,vo nova zgrada, (sproti Ramstor)
Stanot e so povrsina od 56m2, na 6 kat od vkupno 7 kata so lift.
Stanot ima 1 spalna soba, dnevna, kompletno opremena kujna, 1 kupatilo.
Stanot e kompletno opremen so moderen mebel, ima klima,kablovska, TV -LCD,
internet,centralno greenje.
***Stanot e sloboden od 10ti Mart 2015god***

Cena: 350evra + trosoci

Kontakt: 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071236-797 , 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3001 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DUKAN OD 70m2 VO BUNJAKOVEC 0 MKD
Garsonjera od 34m2 vo Aerodrom Novogradba 0 MKD
Odlicen stan so 2 spalni vo centar 0 MKD
House for rent in Bardovci 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации