Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luks stan za izdavanje vo Debar Maalo

370 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 19 окт. 19:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата

Stan vo Centar 92 500 ЕУР
Trosoben stan vo CENTAR  Katolicka 60m2 so dvor 330 ЕУР
Trosoben stan kaj Kanel  Kozle 400 ЕУР
Stan od 86m2 vo Gjorce Petrov 79 000 ЕУР
Se izdava luksuzen stan vo Debar Maalo so 2 spalni sobi.
Sloboden Vednas. Cenata ne e fiksna.
Poveke info na 078 339 317 Petar
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 317
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2990 Огласи во продавницата
Moderno nov stan vo Aerodrom American collage 350 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Aerodrom 300 ЕУР
EKSTRA STAN VO AERODROM 51 100 ЕУР
Trosoben stan novogradba vo Kisela Voda 70 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации