Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

LUXURY APARTMENT FOR RENT 3 bedrooms

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 15:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Prazen trosoben stan kaj Mida 300 EUR
Preubav stan vo Debar Maalo 200m2 1 200 EUR
Deloven prostor vo Taftalidze 170m2 0 MKD
SE IZDAVA TOP STAN 64m2 VO CENTAR 0 MKD
Code 22787
Luxury Apartment for rent, in Crnice area 137m2. The apartment has living room with dining area and kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms + 1 guest toilet and balcony with a beautiful view,private heating - on electricity.
Parking place: garage

Contact tel: +38971/333-336
Astoria Real Estate

Шифра 22787
Se izdava luksuzen namesten stan vo Crnice 137m2 so 3 spalni sobi ,dnevna so trpezarija i kompletno opremena kujna, 2 kupatila + toalet, balkon so prekrasen pogled, greenje sopstveno - na struja.
Garazno parking mesto.

Kontakt tel: 071/333-336

Astoria Nedviznosti
www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/333-336, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
NOVOGRADBA 4SOBEN STAN SPROTI MVR 0 MKD
TOP DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 88m2 660 EUR
Odlicni kancelarii vo Mavrovka za prodazba 0 MKD
Odlicen stan vo Aerodrom so 2 spalni sobi 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации