Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov dvosoben stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Casa - Real estate agency 08 апр. 08:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

770 Огласи во продавницата

Dvosoben lux stan vo Debar Maalo Gradski Park 0 МКД
Nova Garsonjera vo Debar Maalo Ruzveltova 200 ЕУР
Nov trosoben stan vo Karpos  (Partizanska) 0 МКД
Nov dvosoben vo Taftalidze 1 39m2 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Debar Maalo 50m2 dvosoben, kompletno opremen. cena 300e kontakt: 070 317 751
Casa - Real estate agency
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

770 Огласи во продавницата
Dvosoben namesten stan vo Kozle 200 ЕУР
Nov dvosoben prazen stan vo Centar 250 ЕУР
Nov Lux stan vo Taftalidje 1 Grand Prestige 0 МКД
Nov trosoben stan vo Centar kaj Univerzalna sala 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации