Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov luksuzen stan Centar

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 09 мар. 09:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO OD 100M2 380 ЕУР
Se iznajmuva Deloven prostor vo Kapistec 150 ЕУР
Povolno nov trosoben stan vo Kisela Voda 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO K VODA 120 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Ev.Broj 22874
Izdavame nov ,dosega nevselen stan vo Centar (vo blizina na Pestaloci).Stanot ima 75 m2, na 4 kat, od vkupno 6 kata, so 2 spalni sobi, kompletno opremen so nov mebel.Ima golema terasa, na koja se izeguva i od spalnata soba i od dnevnata.Orientacijata mu e jugozapad so sto ima prekrasen pogled kon Vodno.Greenjeto e so privatno parno.

Cena 500 evra +trosoci

Tel.za kontakt 078/339-365ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата
Ubav stan 83m2 MNOGU POVOLNO ITNO 0 ЕУР
EKSTRA STAN ZA IZDAVANJE VO K.VODA 250 ЕУР
Plac za gradba vo postoecka kuka vo Taftalidze 1 230 000 ЕУР
STAN VO KARPOSH 61 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации