Оглас од претпријатие Објавени: мај 09 2016 06:29

ODLICEN STAN KANCELARII CENTAR GTC KEJ

Објавени: мај 09 06:29
Прегледи: 98
sifra: 16927

Se izdava odlicen renoviran trosoben stan 64m2 za kancelarii vo zgradite vo GTC, stanot e na 4-ti kat so dva lifta, centralno gradsko parno, zatvoreni dve terasi so pogled na kejot........Vednas vseliv !!

telefon za kontakt
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации